Salarisschalen Cao Ziekenhuizen
Bruto per maand bij 36 uur per week, geldig vanaf 1 augustus 2026. Voor algemene ziekenhuizen (niet de umc's).
Geldt nu. Bijgewerkt: tabel opgehaald uit de bron op 15 oktober 2026.
Alle bedragen per trede
| Trede | Functiegroep 5 | Functiegroep 10 | Functiegroep 15 | Functiegroep 20 | Functiegroep 25 | Functiegroep 30 | Functiegroep 35 | Functiegroep 40 | Functiegroep 45 | Functiegroep 50 | Functiegroep 55 | Functiegroep 60 | Functiegroep 65 | Functiegroep 70 | Functiegroep 75 | Functiegroep 80 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.750 | 3.228 | 3.463 | 3.903 | 4.246 | 4.824 | 5.789 | 6.834 | 7.901 |
| 1 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.750 | 2.895 | 3.382 | 3.635 | 4.058 | 4.444 | 5.007 | 5.958 | 7.007 | 8.103 |
| 2 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.687 | 2.750 | 2.895 | 3.062 | 3.463 | 3.813 | 4.246 | 4.629 | 5.211 | 6.132 | 7.183 | 8.307 |
| 3 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.750 | 2.895 | 3.062 | 3.228 | 3.548 | 3.959 | 4.444 | 4.824 | 5.402 | 6.308 | 7.334 | 8.510 |
| 4 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.687 | 2.821 | 2.978 | 3.140 | 3.298 | 3.635 | 4.158 | 4.629 | 5.007 | 5.600 | 6.573 | 7.596 | 8.814 |
| 5 | 2.630 | 2.630 | 2.630 | 2.750 | 2.895 | 3.062 | 3.228 | 3.382 | 3.724 | 4.246 | 4.824 | 5.211 | 5.789 | 6.834 | 7.901 | 9.152 |
| 6 | 2.630 | 2.630 | 2.687 | 2.821 | 2.978 | 3.140 | 3.298 | 3.463 | 3.813 | 4.346 | 4.914 | 5.402 | 5.958 | 7.097 | 8.204 | 9.492 |
| 7 | 2.630 | 2.687 | 2.750 | 2.895 | 3.062 | 3.228 | 3.382 | 3.548 | 3.903 | 4.444 | 5.007 | 5.600 | 6.132 | 7.334 | 8.510 | 9.873 |
| 8 | 2.687 | 2.750 | 2.821 | 2.978 | 3.140 | 3.298 | 3.463 | 3.635 | 3.959 | 4.536 | 5.110 | 5.789 | 6.308 | 7.497 | 8.713 | 10.138 |
| 9 | 2.750 | 2.821 | 2.895 | 3.062 | 3.228 | 3.382 | 3.548 | 3.724 | 4.058 | 4.629 | 5.211 | 5.872 | 6.482 | 7.699 | 8.926 | 10.422 |
| 10 | 2.895 | 2.978 | 3.140 | 3.298 | 3.463 | 3.635 | 3.813 | 4.158 | 4.726 | 5.313 | 5.958 | 6.658 | 7.901 | 9.152 | 10.709 | |
| 11 | 3.062 | 3.228 | 3.382 | 3.548 | 3.724 | 3.903 | 4.246 | 4.824 | 5.402 | 6.047 | 6.834 | 8.103 | 9.380 | 10.998 | ||
| 12 | 3.959 | 4.346 | 4.914 | 5.503 | 6.132 | 6.919 | 8.204 | 9.492 | 11.143 | |||||||
| 13 | 6.220 | 7.007 | 8.307 | 9.606 | 11.288 | |||||||||||
| 14 | 7.097 | 8.408 | 9.738 | 11.432 | ||||||||||||
| 15 | 7.183 | 8.510 | 9.873 | 11.575 | ||||||||||||
| 16 | 7.269 | 10.004 | 11.721 | |||||||||||||
| 17 | 10.138 | 11.865 |
Geldt nu · looptijd 1 februari 2025 tot en met 31 januari 2027
Per functiegroep de treden met hun bedrag. Elk bedrag is gecontroleerd tegen de inpassingstabel van dezelfde datum. Voor artsen in opleiding (AIOS), medisch specialisten (AMS) en leerlingen gelden aparte tabellen.
Bedragen per 1 augustus 2026, bruto per maand bij 36 uur per week.
jij
Functiegroep 5
2.750
Functiegroep 10
2.895
Functiegroep 15
3.062
Functiegroep 20
3.228
Functiegroep 25
3.382
Functiegroep 30
3.548
Functiegroep 35
3.724
Functiegroep 40
3.959
Functiegroep 45
4.346
Functiegroep 50
4.914
Functiegroep 55
3.9035.503
Functiegroep 60
4.2466.220
Functiegroep 65
4.8247.269
Functiegroep 70
5.7898.510
Functiegroep 75
6.83410.138
Functiegroep 80
7.901
Bron: NVZ, salarissen per functiegroep cao Ziekenhuizen, opgehaald op 15 oktober 2026. De cao-tekst zelf is altijd leidend.
- 16 schalen, van € 2.630 tot € 11.865 bruto per maand
- Geldt nu, looptijd 1 februari 2025 tot en met 31 januari 2027