Salarisschalen Cao Sociaal Werk
Bruto per maand bij 36 uur per week, geldig vanaf 1 oktober 2026. Voor sociaal werk: welzijn, maatschappelijke dienstverlening en jongerenwerk.
Geldt nu. Bijgewerkt: tabel opgehaald uit de bron op 16 oktober 2026.
Alle bedragen per periodiek
| Periodiek | Schaal 1 | Schaal 2 | Schaal 3 | Schaal 4 | Schaal 5 | Schaal 6 | Schaal 7 | Schaal 8 | Schaal 9 | Schaal 10 | Schaal 11 | Schaal 12 | Schaal 13 | Schaal 14 | Schaal 15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Start | 2.382 | 2.382 | 2.394 | 2.568 | 2.635 | 2.930 | 3.198 | 3.468 | 3.687 | 4.018 | 4.304 | 4.703 | 5.186 | 5.541 | 5.936 |
| 0 | 2.382 | 2.391 | 2.448 | 2.626 | 2.690 | 2.989 | 3.261 | 3.534 | 3.753 | 4.088 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.625 | 6.026 |
| 1 | 2.391 | 2.448 | 2.510 | 2.690 | 2.758 | 3.073 | 3.359 | 3.602 | 3.895 | 4.193 | 4.468 | 4.942 | 5.436 | 5.825 | 6.240 |
| 2 | 2.448 | 2.510 | 2.567 | 2.758 | 2.821 | 3.172 | 3.444 | 3.683 | 3.988 | 4.281 | 4.619 | 5.103 | 5.625 | 6.026 | 6.454 |
| 3 | 2.510 | 2.567 | 2.626 | 2.821 | 2.892 | 3.261 | 3.534 | 3.753 | 4.088 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.825 | 6.240 | 6.680 |
| 4 | 2.567 | 2.626 | 2.690 | 2.892 | 2.989 | 3.359 | 3.602 | 3.895 | 4.193 | 4.468 | 4.942 | 5.436 | 6.026 | 6.454 | 6.920 |
| 5 | 2.626 | 2.690 | 2.758 | 2.989 | 3.073 | 3.444 | 3.683 | 3.988 | 4.281 | 4.619 | 5.103 | 5.625 | 6.240 | 6.680 | 7.164 |
| 6 | 2.690 | 2.758 | 2.821 | 3.073 | 3.172 | 3.534 | 3.753 | 4.088 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.825 | 6.454 | 6.920 | 7.419 |
| 7 | 2.758 | 2.821 | 2.892 | 3.172 | 3.261 | 3.602 | 3.895 | 4.193 | 4.468 | 4.942 | 5.436 | 6.026 | 6.680 | 7.164 | 7.690 |
| 8 | 2.821 | 2.892 | 2.989 | 3.261 | 3.359 | 3.683 | 3.988 | 4.281 | 4.619 | 5.103 | 5.625 | 6.240 | 6.920 | 7.419 | 7.972 |
| 9 | 2.892 | 2.989 | 3.073 | 3.359 | 3.444 | 3.753 | 4.088 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.825 | 6.454 | 7.164 | 7.690 | 8.268 |
| 10 | 2.989 | 3.073 | 3.172 | 3.444 | 3.534 | 3.895 | 4.193 | 4.468 | 4.942 | 5.436 | 6.026 | 6.680 | 7.419 | 7.972 | 8.716 |
| 11 | 3.073 | 3.172 | 3.261 | 3.534 | 3.602 | 3.988 | 4.281 | 4.619 | 5.103 | 5.625 | 6.240 | 6.920 | 7.690 | 8.268 | 9.184 |
| 12 | 3.261 | 3.359 | 3.602 | 3.683 | 4.088 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.825 | 6.454 | 7.164 | 7.972 | 8.716 | 9.676 | |
| 13 | 3.444 | 3.683 | 3.753 | 4.193 | 4.468 | 4.942 | 5.436 | 6.026 | 6.680 | 7.419 | 8.268 | 9.184 | 10.199 | ||
| 14 | 3.895 | 4.281 | 4.619 | 5.103 | 5.625 | 6.240 | 6.920 | 7.690 | 8.716 | 9.676 | 10.745 | ||||
| 15 | 3.988 | 4.375 | 4.779 | 5.265 | 5.825 | 6.454 | 7.164 | 7.972 | 9.184 | 10.199 | 11.323 |
Geldt nu · looptijd 1 augustus 2025 tot en met 31 mei 2027
Voor functies in het primair proces in schaal 4 tot en met 9 geldt een hoger salaris met een arbeidsmarkttoeslag middeninkomens; die tabellen staan in de bron. De garantienummers a tot en met e (alleen voor wie voor 2004 in dienst was) staan hier niet.
Bedragen per 1 oktober 2026, bruto per maand bij 36 uur per week.
jij
Schaal 1
3.073
Schaal 2
3.261
Schaal 3
3.444
Schaal 4
3.683
Schaal 5
3.988
Schaal 6
4.375
Schaal 7
4.779
Schaal 8
5.265
Schaal 9
3.6875.825
Schaal 10
4.0186.454
Schaal 11
4.3047.164
Schaal 12
4.7037.972
Schaal 13
5.1869.184
Schaal 14
5.541
Schaal 15
5.936
Bron: Sociaal Werk werkt!, salaristabellen cao Sociaal Werk 2025-2027, opgehaald op 16 oktober 2026. De cao-tekst zelf is altijd leidend.
- 15 schalen, van € 2.382 tot € 11.323 bruto per maand
- Geldt nu, looptijd 1 augustus 2025 tot en met 31 mei 2027